Firefox for Android Beta (tr)

Title — 25 characters

Android için Firefox Beta

What’s new — 250 characters

Android için Firefox’u her sürümde daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri hakkında bilgi almak için https://www.mozilla.org/firefox/android/notes/ adresineki sürüm notlarını okuyabilirsiniz.

Short Description — 78 characters

Resmi ve ücretsiz Firefox Beta tarayıcısını indir, geri bildirimlerini paylaş!

Description — 1304 characters

Herkese ulaşmaya neredeyse hazır olan, en yeni özelliklere son şeklini vermemize yardımcı olun. Firefox Beta ile en son performans, özelleştirme ve güvenlik güncellemelerini önceden test etme şansınız olacak.
Yeni özellik ve işlevlere son dokunuşları yapmamıza yardımcı olarak desteğinizi gösterin.
**Intel x86 Atom cihazlarda test konusunda yardıma ihtiyacımız var! Intel x86 Atom tabanlı bir cihazınız varsa lütfen Firefox Beta'yı indirip ne düşündüğünüzü bize söyleyin.**

Hata mı buldunuz? https://mzl.la/android_bugs adresinden rapor edin.

Firefox'un istediği izinler hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? https://mzl.la/Permissions
Desteklediğimiz cihazların listesini ve minimum sistem gereksinimlerini https://www.mozilla.org/en-US/firefox/mobile/platforms/ adresinde görebilirsiniz.

<b>MOZILLA HAKKINDA</b>

Mozilla, Web'in gücünü insanların kendi ellerinde tutmaları için çabalayan, kâr amacı gütmeyen ve bununla gurur duyan bir kuruluştur.
Biz, insanlık adına yenilikler yapmak için dünyanın her yanındaki kullanıcıları, gönüllüleri ve geliştiricileri bir araya getiren bir topluluğuz.
Firefox'u kullandığınız zaman siz de o topluluğun bir parçası oluyor, Web için daha parlak bir gelecek yaratmamıza yardımcı oluyorsunuz.
https://www.mozilla.org adresinden daha fazla bilgi alın.